Przejdź do treści

Lokal B
ul. Chrobrego

Powierzchnia

38,1 m2

Pokoje

2

Czynsz

1700 zł

Administracja

150 zł

Media

Woda, Prąd, Gaz - wg. zużycia

RentMasters prezentuje:

Do wynajęcia mieszkanie w domu wielorodzinnym na ul. Bolesława Chrobrego 28 w Krakowie. Mieszkanie spełni oczekiwania osób, które cenią sobie bliskość centrum i komfortowe wykończenie.

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku bez windy. Mieszkanie B (na rzucie zaznaczone kolorem czerwonym i to tego mieszkania dotyczy oferta) ma powierzchnię 38,1 m2, na które składa się: aneks kuchenny wyposażonym w sprzęt AGD wraz ze stołem z krzesłami, osobna sypialnia, łazienka z prysznicem.
Mieszkanie B znajduje się w inny dużym lokalu o powierzchni 112m2, który jest podzielony na 3 samodzielne mieszkania (rzut- na kolor żółty zostały zaznaczone okna dachowe).
Każde mieszkanie może funkcjonować osobno, jak również tworzyć jedną całość w zależności od potrzeby.
Wszystkie 3 mieszkania są umeblowane i wyposażone we wszystkie podstawowe rzeczy (garnki, sztućce, zastawa, kołdry, poduszki, pościel, suszarki do włosów, odkurzacz itp.)
Mieszkanie jest przystosowane do wynajmu długo jak i krótkoterminowego. Może funkcjonować jako hostel, krótkoterminowe apartamenty, noclegi dla pracowników, nocleg dla Erasmus itp.

CENA ZA B + media:
Lokal B – 1700 zł + 150 czynsz adm. + woda, prąd i gaz wg. zużycia

 

Udogodnienia:

Grzegórzki
Klimatyzacja
Wprowadź się z walizką - wszystko czego potrzebujesz już jest na wyposażeniu