Przejdź do treści

Lokal C
ul. Chrobrego

Powierzchnia

52m2

Pokoje

2 + jeden pół otwarty

Czynsz

2300 zł

Administracja

150 zł

Media

Woda, Prąd, Gaz - wg. zużycia

RentMasters prezentuje:

Do wynajęcia mieszkanie w domu wielorodzinnym na ul. Bolesława Chrobrego 28 w Krakowie. Mieszkanie spełni oczekiwania osób, które cenią sobie bliskość centrum i komfortowe wykończenie.

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku bez windy. Mieszkanie C (na rzucie zaznaczone kolorem czerwonym) ma powierzchnię 52 m2, na które składa się: aneks kuchenny wyposażonym w sprzęt AGD wraz z jadalnią, dwie osobne sypialnie, łazienka z prysznicem oraz przedpokój i duży balkon z widokiem na miasto.
Mieszkanie C znajduje się w inny dużym lokalu o powierzchni 112m2, który jest podzielony na 3 samodzielne mieszkania (rzut- na kolor żółty zostały zaznaczone okna dachowe).
Każde mieszkanie może funkcjonować osobno, jak również tworzyć jedną całość w zależności od potrzeby.
Wszystkie 3 mieszkania są umeblowane i wyposażone we wszystkie podstawowe rzeczy (garnki, sztućce, zastawa, kołdry, poduszki, pościel, suszarki do włosów, odkurzacz itp.)
Mieszkanie jest przystosowane do wynajmu długo jak i krótkoterminowego. Może funkcjonować jako hostel, krótkoterminowe apartamenty, noclegi dla pracowników, nocleg dla Erasmus itp.

Lokal C – 2300 + 150 czynsz adm. + woda, prąd i gaz wg zużycia 

Udogodnienia:

Grzegórzki
Wprowadź się z walizką - wszystsko czego potrzebujesz już jest na wyposażeniu
Klimatyzacja