Mieszkanie na
Wielickiej 57, Podgórze

Powierzchnia

61m2

Pokoje

2

Czynsz

2450

Administracja

337 zł

Media

Prąd - wg. zużycia

                                          0 prowizji od najemcy

RentMasters prezentuje

Do wynajęcia mieszkanie w inwestycji “Wielicka Park” w dzielnicy Podgórze na ul. Wielickiej 57 w Krakowie. Mieszkanie spełni oczekiwania osób, które cenią sobie bezpieczeństwo zamkniętego osiedla, komfortowy metraż oraz wysoki standard wykończenia wnętrza. 

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kompleksu apartamentów z 2008 roku. 

Mieszkanie ma powierzchnię 61 m2, na które składa się: salon, kuchnia wyposażona w sprzęt AGD wraz z jadalnią, 1 osobną sypialnię z tarasem, łazienka z wanno-prysznicem, przedpokój z garderobą i alarmem.

Zalety to m. in.
3.3 km do Rynku Głównego
– przystanki autobusowe / tramwajowe znajdują się w odległości ok. 150 metrów od budynku. Tramwaje odjeżdżające z przystanku „Cmentarz Podgórski” to linie 3, 6, 11, 24, 65, 73 oraz nocna 69 (szybki dojazd do centrum, rynek, Kazimierz, UEK, Politechnika) Autobusy odjeżdżające z przystanku „Powstańców Wielkopolskich” to 127, 158, 174, 178 oraz nocna 669. 

-W pobliżu ścieżki rowerowe, tereny zielone w tym kopiec Krakusa, bliskość Galerii Bonarka, Galerii Kazimierz, LIDL, Żabka, Stacje paliw Shell/Arge, McDonalds, łatwy dojazd do autostrady A4 oraz obwodnicy Krakowa. 

-W pobliżu biurowce Brown Brothers Harriman, Orange Office Park, Equal Park, Przedszkole nr 129, Szkoła podstawowa nr 29.

– niska (5 piętrowa) zabudowa z windą

                                                       WYNAJĘTE

Udogodnienia:

Ogrzewanie
miejskie

Taras

Winda

Garderoba

Pełne AGD

Miejsce postojowe
Komórka lokatorska

Lokalizacja

Inne oferty