Mieszkanie na
Wielickiej 57, Podgórze

Powierzchnia

61m2

Pokoje

2

Czynsz

2450

Administracja

337 zł

Media

Prąd - wg. zużycia

0 prowizji od najemcy


RentMasters prezentuje

Do wynajęcia mieszkanie w inwestycji „Wielicka Park” w dzielnicy Podgórze w Krakowie na ul. Wielickiej 57. Spełni oczekiwania osób, które cenią sobie bezpieczeństwo zamkniętego osiedla, komfort wysokiego standardu wyposażenia oraz bliskość centrum.

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kompleksu apartamentów z 2008 roku.

Mieszkanie ma powierzchnie 61 m2, na które składa się: salon, kuchnia wyposażona w sprzęt AGD wraz z jadalnią, 1 osobną sypialnię z tarasem, łazienka z wanno-prysznicem, przedpokój z garderobą i alarmem.  

Zalety to m.in.:

3.3 km do Rynku Głównego

– przystanki autobusowe / tramwajowe znajdują się w odległości ok. 150 metrów od budynku. Tramwaje odjeżdżające z przystanku „Cmentarz Podgórski” to linie 3, 6, 11, 24, 65, 73 oraz nocna 69 (szybki dojazd do centrum, rynek, Kazimierz, UEK, Politechnika) Autobusy odjeżdżające z przystanku „Powstańców Wielkopolskich” to 127, 158, 174, 178 oraz nocna 669. 

-W pobliżu ścieżki rowerowe, tereny zielone w tym kopiec Krakusa, bliskość Galerii Bonarka, Galerii Kazimierz, LIDL, Żabka, Stacje paliw Shell/Arge, McDonalds, łatwy dojazd do autostrady A4 oraz obwodnicy Krakowa. 

-W pobliżu biurowce Brown Brothers Harriman, Orange Office Park, Equal Park, Przedszkole nr 129, Szkoła podstawowa nr 29.

– niskia (5 piętrowa) zabudowa


                                                       WYNAJĘTE

Udogodnienia:

Ogrzewanie
miejskie

Balkon

Winda

Garderoba

Pełne AGD

Miejsce postojowe
Komórka lokatorska

Lokalizacja

Inne oferty